Formy płatności

Formy płatności dostępne w naszym sklepie

Dążymy do oferowania szerokiej gamy opcji płatniczych, aby każdy z naszych Klientów mógł wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie. Rozumiemy, że preferencje każdego Klienta są różne, a wygoda zakupów online może mieć różne znaczenie dla różnych osób. Dlatego opracowaliśmy system, który pozwala na opłacenie zamówienia za pomocą różnorodnych metod. Celem jest umożliwienie każdemu z korzystających z naszego sklepu internetowego Klientów dokonanie płatności zgodnie z własnymi oczekiwaniami. Zapoznajcie się bliżej z wszystkimi dostępnymi formami płatności w naszej ofercie!

Planujecie dokonać zakupów w naszym sklepie? Teraz możecie je opłacić za pomocą standardowego przelewu na podany poniżej numer rachunku bankowego. Do dyspozycji są także szybkie przelewy internetowe oraz karty płatnicze. Coraz bardziej popularne stają się również tzw. płatności odroczone PayPo, które pozwalają lepiej zarządzać wydatkami. To bezpieczne i wygodne rozwiązanie dla każdego, kto nie chce od razu opłacać zamówienia.

Przelew na konto firmowe:

Nr konta (ING Bank Śląski S.A.): 56 1050 1881 1000 0092 8043 3716

BN LIDER AGNIESZKA NIECHCIAŁ
WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA 47/1
46-100 NAMYSŁÓW

W tytule operacji bankowej wystarczy umieścić numer zamówienia.

Płatności Shoper - przelewy online, karty płatnicze

PayPo - kup dziś, zapłać za 30 dni:

W naszym sklepie wprowadziliśmy płatności odroczone PayPo. Możesz złożyć zamówienie do wartości 1000 zł brutto bez konieczności płacenia w chwili składania zamówienia. To świetna opcja, gdy nie jesteś w stanie dokonać płatności, a potrzebujesz pilnie wybranego produktu z naszego asortymentu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl